Párty stany: Ideální řešení pro outdoorové akce a oslavy

Párty stan je ideální typ přístřešku nejen na zahradu. Kam všude se hodí a jak pod ním zorganizovat tu nejlepší oslavu pro všechny věkové kategorie? Na které parametry výběru stanu musíte dbát a jaké příslušenství si můžete pořídit?

Párty stany se hodí:

  • na soukromé oslavy
  • komerční akce

Stany nabízejí:

  • pevnou, stabilní a odolnou konstrukci
  • ochranu před sluncem, větrem i deštěm

Kdy využijete párty stan

Párty stan představuje specifický druh zastřešení, které lze realizovat ve veřejném prostoru i na soukromé zahradě. Hodí se tak pro svatební a narozeninové oslavy, ale i pro hudební a sportovní akce, gastro festivaly nebo městské slavnosti.

Párty stan tedy může být skvělým řešením tzv. „mokré“ varianty jakékoli události. Také v létě může pršet a foukat nepříjemný vítr. Lehký mobilní přístřešek nabídne hostům spolehlivé zázemí a vám ušetří starosti.

Jak by měl párty stan vypada

Musí však jít o adekvátně pevný a odolný výrobek. Prémiové stany disponují vyztužením střešního i spodního rámu. Díky tomu se jejich konstrukce vyznačuje zvýšenou odolností vůči povětrnostním vlivům. Podmínkou je ale pečlivé ukotvení stanu.

Pro zapůjčení kvalitních párty stanů a dalšího vybavení doporučujeme oslovit půjčovnu Párty Beskydy působící v Ostravě a celém Moravskoslezském, Olomouckém, Zlínském a Jihomoravském kraji.

Kvalitní opláštění je vyrobeno z odolného PVC s gramáží 500 g/m2. Stan je tak nepromokavý a odolný vůči mechanické zátěži. Stejně tak je materiál UV stabilní a nehořlavý. Ovšem pozor, zakládat ve stanu otevřený oheň nebo grilovat není z bezpečnostních důvodů dovoleno.

Grilování je oblíbenou součástí léta a řada lidí se jej nehodlá vzdát. Párty stan ale není jediné místo, které vůči přípravě lahůdek na otevřeném ohni nemusí být úplně přátelské. Použití grilu na pevná paliva je problematické i třeba na balkonech.

Kromě možného nebezpečí vyvěrajícího ze zakládání otevřeného ohně často nejbližší okolí takového gurmána brojí i proti nepříjemnému zápachu. Řešit to lze pořízením elektrického grilu. Ten je pro grilování na balkóně naprosto ideální, neboť neprodukuje kouř. Grilovat se na něm dá dokonce i doma v kuchyni. Připravit jídlo na něm zvládne dokonce i začátečník.

Párty stan pro grilovací událost
Párty stan pro grilovací událost

V párty stanu můžete grilovat i mít cukrovou vatu

Tuto alternativu je vhodné zvážit i do párty stanu. A to i proto, že ovládání je velmi snadné, grily jsou vybaveny plynule nastavitelným regulátorem teploty. Snáze tak maso i další suroviny zkontrolujete a uhlídáte i tehdy, pokud se budete věnovat hostům.

Při grilování na dřevěném uhlí se kromě toho vytvářejí především rozkladem tuku odkapávajícího z masa na žhavé uhlí škodlivé karcinogeny. Použití grilu elektrického tak lze považovat i z tohoto hlediska za mnohem vhodnější a ani tehdy, pokud se snažíte dbát o svoje zdraví se na párty nemusíte vize grilování vzdávat.

Grilováním navíc nemusí zábava zdaleka končit. Zapůjčit si na grilování můžete stroj na cukrovou vatu nebo bublinkovač, případně též skákací hrad.

Párty pod stanem vás bude bavit

Párty stan poskytne dokonalé zázemí pro každou akci. Nadchnout dokážete i všechny věkové kategorie včetně dětí. Veškeré vybavení si můžete pohodlně zapůjčit.

5/5 - (1 vote)
Blog všech myšlenek a nápadů, které vám otevřou oči a inspirují. Nejen pro kutily v domácnosti, ale také lifestyle, finance či zdraví. Jednoduše milujeme Lifehacky.
Příspěvek vytvořen 47

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek