Sarkastické tričko

Zasmějte se sami sobě a udělejte si radost vtipným tričkem

Léto klepe na dveře a vy máte pocit, že je třeba obměnit šatník? Chcete vyčnívat a dávat na odiv své přednosti? Zkuste to třeba s tričkem s vtipným popisem, který zaujme a odhalí váš smysl pro humor. Obchody a e-shopy praskají ve všech všemi možnými vtipnými oděvy, tak na nic nečekejte a běžte si vybrat ten správný kousek pro sebe. 

Staří dobří superhrdinové

Humor máme každý jiný, ale trička se superhrdiny přijdou vtipná a cool téměř každému. Svým způsobem už je to kult. Dámské tričko s logem Captain Marvel se bude ve vašem šatníku jistě vyjímat. Můžete si vybrat svého oblíbeného superhrdinu, který vás bude celý den provázet a zdobit vaši hruď patřičným logem. Ať už se jedná o Iron Mana, Thora, Kapitána Ameriku nebo Hulka.

A pokud byste rády zabrouzdaly ke konkurenci, radíme, abyste si pořídily třeba vtipné triko Wonder Woman či Kočičí ženu. Alespoň bude jasné, zda patříte do týmu Marvel, či DC. Pro každou z nás je důležité, abychom se cítily pohodlně a atraktivně. Pokud byste chtěly zajít ještě dál a docílit toho, aby na vás muži obdivně koukali, sáhněte po tričku s logem Hvězdných válek, to je sázka na jistotu. 

Superhrdinské tričko
Superhrdinské tričko

Triko ze života patří na Instáč

Umíte si ze sebe utahovat, i když jste máma na plný úvazek? To je dobře. Ženské tričko s nápisem například „Já jsem máma. A jaká je to tvoje supershopnost“, které vytahané a pobryndané, hrdě navléknete na odpolední nákup, jasně ukáže, že se s tím nemažete. Máte na sobě přesnídávku? Nevadí. Věřte tomu, že vám to okolí promine, i kdybyste takhle naparáděná nakráčela do divadla. Večerní selfie na Instagramu, kde budete mít na sobě totožné triko od vína, celou tu plejádu mama vtipů dovrší. 

Jste kreativní? Svépomocí si vtipné triko vytvořte!

Nenašly jste v obchodě to, co jste hledaly? Nevadí, kupte si dámské triko Basic a zajistěte si potisk sama vlastním vtipným nápisem či obrázkem. Beztak nikdo nemá lepší humor než vy sama. Inspiraci můžete hledat na internetu, který je semeništěm nejrůznějších vtípků a návodů na „pranky“. V kurzu jsou také nažehlovací nápisy, pomocí kterých vytvoříte vtipné triko raz dva. A můžete zkusit i párová trička – jedno pro sebe a druhé, které bude tematicky souviset, pro vaší drahou polovičku. Takové typické a jednoduché jako např. „Kdybych se ztratil, vraťte mě manželce“ a ženská varianta „Já jsem jeho manželka.“ Variant je nepřeberné množství, je z čeho vybírat. Nespokojte se pouze s univerzálními nažehlovacími obrázky a logy, na trhu je mnoho firem, které vám je vytvoří na zakázku dle vašeho přání.  

Párové tričko
Párové tričko

Na vás tedy záleží, zda zvolíte kamennou prodejnu, e-shop s nabídkou triček nebo se nakonec přece jen rozhodnete pro ruční výrobu. Pak vzhůru na nákup bílých triček různých velikostí. V každém případě si celý proces jistě užijete.

5/5 - (1 vote)
Blog všech myšlenek a nápadů, které vám otevřou oči a inspirují. Nejen pro kutily v domácnosti, ale také lifestyle, finance či zdraví. Jednoduše milujeme Lifehacky.
Příspěvek vytvořen 48

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek